Kup gotową spółkę

kup gotową spółkę
Jak przebiega proces rejestracji spółki?

Kup gotową spółkę

Oferujemy sprzedaż gotowych spółek. Gotowa spółka  pozwoli Ci zaoszczędzić czasu, który należy poświęcić na zakładanie nowej spółki od podstaw. Jeżeli potrzebujesz, niezwłocznie rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej albo dokonać szybkiej inwestycji, wówczas idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z nadanym numerem VAT. Zakup gotowej spółki pozwala na rozpoczęcie prowadzenie biznesu od zaraz. Od razu po zakupie gotowej spółki, będą mogli Państwo zawierać w jej imieniu umowy lub wystawiać faktury.

Kancelaria Delikt.pl oferuje sprzedaż gotowych spółek:

  • czystych – tj. takich, które nie prowadziły nigdy żadnych operacji, nie mają podpisanych żadnych umów i są wolne od jakichkolwiek zobowiązań;
  • z historią – tj. takich, które prowadziły działalność gospodarczą przez dłuższy czas, zawierały umowy gospodarcze, wystawiały faktury VAT, posiadały zobowiązania.

W naszej ofercie znajdziesz również usługę rejestracji spółki od podstaw. Rejestracja spółki od podstaw jest idealnych rozwiązaniem jeżeli z rozpoczęciem działalności możesz zaczekać. Spółka, która zostanie zarejestrowana na zamówienie będzie cechowa się indywidualną treścią umowy, przystosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. W takim przypadku nie będziesz musiał dokonywać zmian umowy spółki co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które wydasz u notariusza.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki? Nie czekaj wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą niezwłocznie w celu potwierdzenia dostępność spółki, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Procedura zakupu gotowej spółki

Zdecyduj

Podejmij decyzję czy chcesz zarejestrować czy kupić gotową spółkę

Wypełnij

Wypełnij formularz rejestracji bądź zakupu znajdujący się poniżej.

Poczekaj

Zweryfikujemy złożony formularz i skontaktujemy się z Tobą.

Zaakceptuj

Po akceptacji rozpoczniemy rejestrację, bądź przepisanie udziałów.

Formularz zlecenia zakupu gotowej spółkiZadzwoń

Napisz

Adres

Giełda Spółek
ul. Bracka 20 lok. 7A, 00-028 Warszawa
Grupa Prawna Delikt.pl Sp. z o.o. NIP w organizacji
KRS w organizacji, REGON w organizacji

Lokalizacja

Przewiń do góry