Rejestracja spółki

Jak przebiega proces rejestracji spółki?

Rejestracja spółki

Kancelaria Delikt.pl w ramach swoich usług przygotowuje projekty umów/statutów oraz projekty dokumentów korporacyjnych niezbędnych do rejestracji następujących spółek handlowych:

  • jawnej
  • partnerskiej
  • komandytowej
  • komandytowo – akcyjnej
  • z ograniczoną odpowiedzialnością
  • akcyjnej

Kancelaria Prawna Delikt.pl przeprowadza cały proces rejestracji podmiotów w odpowiednim rejestrze Krajowego Rejestru Sądowego w sposób tradycyjny (papierowo).

Alternatywą dla założenia spółki w tradycyjny sposób jest założenie spółki przez Internet, czyli przez tzw. S24. W trybie elektronicznym (uproszczonym) może zostać założona spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka jawna oraz spółka komandytowa. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że umowa spółki zawierana jest w systemie teleinformatycznym. Jednakże, minusem takiego rozwiązania jest to, że istnieje ograniczenie co do możliwości formułowania treści umowy spółki, ze względu na to, iż wzorzec umowy jest ograniczony do standardowych postanowień i nie można go modyfikować. Przy zawarciu umowy spółki istnieje konieczność współdziałania wszystkich przyszłych wspólników, którzy po wypełnieniu wzorca umowy spółki będą zobowiązani do opatrzenia go kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.

Rejestracja spółki

Jeżeli jesteś zainteresowany rejestracją spółki, nie zwlekaj. Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia procedury rejestracji spółki. 

Masz pytania w kwestii rejestracji spółki? Nasz zespół pozostaje do dyspozycji. Zadanie pytanie w wersji elektronicznej bądź skontaktuj się z nami Telefonicznie.

Procedura zlecenia rejestracji spółki

Zdecyduj

Podejmij decyzję czy chcesz zarejestrować czy kupić gotową spółkę

Wypełnij

Wypełnij formularz rejestracji bądź zakupu znajdujący się poniżej.

Poczekaj

Zweryfikujemy złożony formularz i skontaktujemy się z Tobą.

Zaakceptuj

Po akceptacji rozpoczniemy rejestrację, bądź przepisanie udziałów.

Formularz zlecenia rejestracji spółkiZadzwoń

Napisz

Adres

Giełda Spółek
ul. Bracka 20 lok. 7A, 00-028 Warszawa
Grupa Prawna Delikt.pl Sp. z o.o. NIP w organizacji
KRS w organizacji, REGON w organizacji

Lokalizacja

Przewiń do góry